Zapraszamy na szkolenia

Najbliższe wydarzenie: 3.10.2019 - VM w modzie

Zarejestruj się

Wykład: Towar w dobrym świetle

2017-10-20

„Towar w dobrym świetle” – to temat prezentacji, którą przedstawi podczas najbliższego VM Forum Pani Zyta Szlachtowska, współwłaścicielka i członek zarządu firmy Sentinel, Luxmateria.

W programie wykładu m.in.:

- nowe trendy w tworzeniu atmosfery sklepu,

- oświetlenie dedykowane dla towaru,

- zmiany oświetlenia czynnikiem wzrostu sprzedaży.

Zyta Szlachtowska, współwłaścicielka i członek zarządu Sentinel, Luxmateria.

Projektantka oświetlenia z bardzo dużym doświadczeniem. Absolwentka Politechniki Poznańskiej na kierunku Technika Świetlna oraz szeregu specjalistycznych szkoleń
i staży w  Polsce, Anglii, Austrii i Niemczech. Prawidłowe oświetlenie traktuje jako jeden z ważnych elementów architektury odpowiedzialny za atmosferę obiektu, łącząc podejście estetyczne, fizjologiczne i ekonomiczne. Współwłaścicielka i członek zarządu firmy Sentinel Sp zoo oraz właścicielka firmy LuxMateria.

Firma SENTINEL dostarcza najnowocześniejsze na rynku rozwiązania oświetlenia z segmentu PREMIUM, profesjonalnej techniki świetlnej, zaprojektowane w oparciu o najnowszą generację diód LED. Unikalny i niepowtarzalny design oraz piękne, zachęcające do zakupów, światło - to oferta w formule B2B skierowana do klientów z obszaru sprzedaż i prezentacja. Firma LUXMATERIA to profesjonalne projektowanie i doradztwo dla sklepów.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×